Адрес:

Украина, г. Киев,

ул. Бориспольская 9

 

    Телефон:


  (многоканальный)

Разделы:
Киоски
Ларьки
Павильоны
Остановочные комплексы
Магазины и торговые комплексы
Киоски для фаст фуда
Заборы
Заборы из сетки рябицы
Заборы кованые
Заборы из профнастила
Советы по выбору заборов
Ворота
Откатные ворота
Распашные ворота
Промышленные ворота
Рекомендации по уходу за садом
Кіоски

Наша компанія виготовляє кіоски, торгові павільйони, магазини, ларьки:
- Усіх видів
- Будь-якої складності
- За індивідуальним проектом і побажанням замовника.

* (фотографії які представлені на сайті, це тільки частина наших робіт і якщо ви маєте намір замовити виготовлення кіоску, телефонуйте!)

Бурхливий розвиток будівельної індустрії, що збільшується потреба ринку в торгових, розважальних, логістичних і виробничих майданчиках великого формату викликала потребу в конструюванні, виробництві і монтажі металоконструкцій. Наше підприємство в змозі виконати всі побажання замовника, дотримуючись обумовлені терміни і витримуючи високу якість продукції.

   

   

Наша компанія має багаторічний досвід і висококваліфікованих фахівців у виробництві торгових кіосків, ларьків, пропонує виготовлення торгових кіосків будь-якої складності і конфігурації. Наші торговельні кіоски можуть використовуватися як ларьки для виробництва та продажу харчових виробів, кіоск для торгівлі пресою, квітами і т.д.). Як відомо, кіоск чи ятку - вигідний варіант для початку власного бізнесу. Ми допоможемо Вам почати свій бізнес «з нуля».

Ми пропонуємо виготовлення кіосків в найкоротші терміни і на вигідних для замовника умовах. Виготовлення кіосків може проводитися, як по кресленнях замовникам, так і за готовими напрацюванням компанії. Замовляється кіоск чи ятку виробляють на основі жорсткого металевого каркаса, який не боїться багаторазових переїздів і переміщень.

Кіоски виробляються повністю «під ключ».
Ви можете купити кіоск в стандартному варіанті:


Каркас: Цельносваренний із сталевих профілів. Антикорозійно оброблений і погрунтовать.
Вузли рам жорсткі, що дозволяє багаторазово транспортувати МАФ. Залежно від розміру і форми, верхній і нижній каркаси виконуються з швелерів.
Кутові стійки і стійки рам складаються з квадратної профільної труби, перетин яких визначається проектованими навантаженнями.

Зовнішня обробка: Виконується металевим профільованим листом із захисним полімерним покриттям (профнастил) розміром 8, 10, 15. Колір за бажанням замовника.
Можуть використовуватися будь-які інші матеріали: вентильовані фасади (сталеві касети), алюмінієві навісні панелі і т. д.
Козирки виготовляються будь-якої необхідної форми і кольору.

Внутрішнє оздоблення: стінові панелі МДФ, пластикова безшовна, шовна вагонка (5 мм; 8 мм), ламіновані ДСП панелі, гіпсокартон (з фарбуванням в будь-який колір).

Утеплення: Утеплювач 50, 100 мм, гідро-і паробар'єр.

Вікна та двері: Двері металеві розміром 1000 * 2000 мм (можливі інші розміри або встановлення металопластикових дверей, броньованих дверей), вікно металопластикове або алюмінієве (на замовлення), ролети захисні білого (можливо сірого, коричневого) кольору.

Електрообладнання: Електрика виконана за європейськими стандартами якості. Розраховано на підключення до електричної мережі напругою 220В, частотою 50Гц; включає в себе: лічильник однофазний, щиток, автомати, растрові світильники, точкове зовнішнє освітлення, приховану проводку, розетки із заземлюючим контактом, вимикачі. Кількість розеток і вимикачів під замовлення.

Гарантія 1 рік!

Виконуємо доставку і установку Кіоску на заздалегідь підготовлений фундамент або на блоки в рівень. Доставка павільйону і її умови обговорюється додатково.

Всі параметри можуть змінюватися за Вашим побажання.
До кожного клієнта індивідуальний підхід!

Телефонуйте прямо зараз!

Ця стаття перекладена на російську мову.

продажа МАФов, киосков, металлоконструкций, ларьков 2008 - 2015,